2007. szeptember 23., vasárnap
Szavazás
2007. szeptember 21., péntek
Város - tanulás - hó - tűz
Nyüzsgő város! Úgy tűnik, de nem :) focimeccs volt, ez a magyarázat eme jelenségre.
Csoda történt, Per (az international tanárunk aki elaltatja a frissen amputált betegeket is), nem tartott előadást! Helyette egy vendég előadó jött, egy olajtársaság embere, aki rengeteget mesélt az utazásairól, különböző kultúrákról. A legjobb előadás volt idáig!
A napokban kaptunk ajándékba egy esőmentes délelőttöt/koradélutánt is, igaz társítva 5 fokkal, de még így is jó volt látni, hogy az ég még mindig kék!!!
Ma reggel viszont egy elég szomorú (igaz nem közvetlenül nekünk szomorú, de azért mindannyiunk rémálma kicsit) baleset történt.... lakástűz (azt nem tudjuk lett e baja valakinek, mi tisztes távolságból figyeltük az eseményeket). És nem viccből írom, de Murphy törvénye itt is igaz!!! A tűz alatt nem esett az eső... pff
2007. szeptember 18., kedd
Szeptember 17. - Akvárium
2007. szeptember 17., hétfő
Plish, plash, plush
Reakció
Amióta itt vagyok Norvégiában, nem kaptam még egyszer sem annyi észrevételt, megjegyzést, üzenetet, mint amennyit a HK bejegyzésre küldtetek :D:D:D
Nem tetszenek élvezni a számvitelt?
2007. szeptember 16., vasárnap
Karácsony
2007. szeptember 13., csütörtök
Sirály
2007. szeptember 12., szerda
Nyulak
Szeptember 10.
Este hajvágás... :S, nem ez lesz a kedvenc programom!
Vasárnap
2007. szeptember 11., kedd
Gábor és a szörp
2007. szeptember 9., vasárnap
Szombat - háháá 11-ig aludtam!
Gyors számolás: 1 doboz cigim maradt, aztán pfffff meg leszek lőve! Előre látom a nikotin nélküli reggeleket a hokkensuliban...
Nina meghívott minket hozzájuk, a városba, hogy töltsük ott az estét, majd LIPP. Éppen elkezdtem volna készülődni, kisgatyában álltam a fürdőszobában, amikor iszonyatosan elkezdett valami visítani. Tűzriadó! Mikor máskor. Akkor öltözzünk, hagyjuk el az épületet. 9 emelet lefelé, juhúúú!!! Kb. 10 percig tartott az egész, de sokmindent megtudtam. Pl.tűzriadó esetén garantáltan elhagyod az épületet, mert annyira hangos, hogy nem bírsz megmaradni a szobában, és arra is érdekes volt rádöbbenni, hogy ha ez egy igazi tűz lett volna, akkor mi maradt volna meg. Tréningben, papucsban, pénztárcával (benne kb 5000Ft, meg a kártyák, igazolványok), cigivel kezdhettem volna új életet Norvégiában.
A buliban semmi sem változott azonkívül, hogy mostmár nem költöttünk alkoholra, cigire - az a bizonyos egy doboz cigi persze ottmaradt Nináéknál, szóval búcsút inthetek neki... - és VÉGRE nem volt esztelen techno-őrület!
2007. szeptember 6., csütörtök
2007. szeptember 5., szerda
Szeptember 4.
Délutánra szellemileg lefáradtam, úgy gondoltuk akkor már fizikálisan is nyírjuk magunkat. kb 20 km bicajon. Nem volt problémám az esti alvással!



